Sıkça Sorulan Sorular

Evden Eve Nakliyat Sigortası Yapılıyor Mu?


Bir çok firma yapmaz. Beşevler Nakliyat şirketi bütün taşıma işlemlerini sigorta garantili şekilde gerçekleştirir.

Taşınırken Eşya Paketleme ve Ambalajlamayı Kim Yapıyor?


Genellikle ev sahipleri hijyen ve gizlilik açısından kendileri yapıyor. Talep olması halinde Beşevler Nazar Nakliye firması olarak bizlerde ambalajlama yapıyoruz.

Nakliyat sigortası hangi zararları karşılar ?


Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınmalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır.
Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya devrilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararını karşılamaktadır.

Taşıma aşamaları nasıl gerçekleşmektedir ?


Nazar Nakliyat ekibi olarak firmamızın ekspertizleri taşınma öncesi evinize veya iş yerine gelerek eşyaların analizini yapar ve size uygun taşıma programı hazırlar. Taşıma günü belirlenen tarih ve saatte kalifiye personelden oluşan ekibimiz tüm eşyanızın paketleme işlemini yapar ve yeni taşıyacağı adrese teslim eder.

Ev Taşıma Kaç Saat Sürer?


Ev Taşıma eşya miktarına göre daha kısa ve daha uzun olmakla beraber, 3-6 Saat ve 1 iş günü içinde tamamlanır.

Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalımıyım ?


Kesinlike evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?


Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.